Trenger dere oss?

Ansatte

Vi er 18 medarbeidere som utfører ca. 18 årsverk. Vi er 12 autoriserte regnskapsførere. For å nå vår målsetning om kompetanse og service mener vi det er nødvendig at flest mulig av våre saksbehandlere er autoriserte regnskapsførere.

 
grønt kryss
Siv Anita VassliSiv Anita Vassli
Daglig leder / Autorisert regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 15
Epost:siv@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Anita SjåstadAnita Sjåstad
Fagansvarlig/Autorisert Regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 19
Epost:
anita@spjelkavikregnskap.no
Monica GiskegjerdeMonica Giskegjerde
Autorisert Regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 23
Epost:
monica@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Tone RiksfjordTone Riksfjord
Revisormedarbeider/regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 10
Epost:
tone@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Mette Marit VikMette Marit Vik
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 70 15 20 10
Epost:
mette@spjelkavikregnskap.no
Lovise Sømme StrandLovise Sømme Strand
IT-ansvarlig/Autorisert regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 11
Epost:
lovise@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Benedikte  EmblemBenedikte  Emblem
Registrert revisor/Autorisert Regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 10
Epost:
benedikte@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Ingrid LeoreIngrid Leore
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 70 15 20 26
Epost:
ingrid.leore@spjelkavikregnskap.no
Eli LefdalEli Lefdal
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 28
Epost:eli@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Tatjana VågnesTatjana Vågnes
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 13
Epost:
tatjana@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Neringa NavardauskieneNeringa Navardauskiene
Regnskapsmedarbeider
Tlf: 70 15 20 26
Epost:
neringa@spjelkavikregnskap.no
Mariann LarsenMariann Larsen
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 17
Epost:
post@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Anne Stine SolvågAnne Stine Solvåg
Autorisert Regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 12
Epost:
anne.stine@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Svanhild NogvaSvanhild Nogva
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 25
Epost:
svanhild@spjelkavikregnskap.no
Ingrid Krohn HasundIngrid Krohn Hasund
Regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 21
Epost:
ingrid@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Cathrine LienCathrine Lien
Regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 22
Epost:
cathrine@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Jean  HansenJean  Hansen
Regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 16
Epost:
jean@spjelkavikregnskap.no
Grete IseneGrete Isene
Regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 29
Epost:
grete@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Britt  Sæther JensenBritt  Sæther Jensen
Regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 24
Epost:
britt@spjelkavikregnskap.no
grønt kryss
Anne HurlenAnne Hurlen
Autorisert regnskapsfører
Tlf: 70 15 20 18
Epost:
anne@spjelkavikregnskap.no